• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net

PVC Leksan Etiket

PVC Leksan Etiket

Firmamızda serigrafi baskı tekniği kullanılarak, birbirinden farklı renklerle uzun süre dayanabilir ve deformasyona uğramayan etiket çeşitlerinden biri olan ve 100 derece sıcaklığa kadar dayanma gücüne sahip etiket çeşitlerinden olan PVC Leksan Etiket, en çok otomotiv, endüstri ve sanayii sektörü ile elektrik ve elektronik bölümlerinde kullanılmaktadır.

Renk solukluğu ve baskıların silinmemesi, şeffaf pvc ile yapıştırıcı arasına uygulanan baskı sayesinde dayanıklılığı arttırılıp, dış müdahalelere karşı korunaklılığının arttırılması ile olmaktadır. PVC Leksan Etiket, en fazla logo, arma, etiket, isim ve açıklama metinlerinde kullanılarak makinelerin ön panelleri ile reklam amacı taşıyan alanlarda kullanılmaktadır.

Yaygınlığına sıkça rastlanan ve geniş bir kullanım alanına sahip olan PVC Leksan Etiket, farkını günümüz teknolojisindeki modern makinalarla sürdürdüğünden, firmamızın müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Makinalarımızdaki son sistem baskılar için kaliteli boya ve PVC malzemelerinin imalat serisi kullanılarak, daha yaygın ve geniş bir ağda, firmamızın üstün çalışmalarını sergilemekteyiz.

PVC Leksan Etiket, baskıları PVC içinde tutma özelliğinde olduğundan, uzun süre kullanım imkânı sunarak, kolay bozulmayan veya yıpranmayan özellik taşımaktadır. Isı, su veya buhar gibi olumsuzluklardan etkilenmeyen baskılar, farklı boyut ve ebatlarda olabilmektedir. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda yaptığımız ürün çeşitliliği iç ve dış mekân kullanımlarına uygundur. Boya kalitesindeki canlılık, güneşten etkilenmeyen ve parlaklığını muhafaza eden özellikteki üretimlerimizdir. Bunun farkını yaratırken, PVC ile sabitleme yapıldığından, müşterilerimizin talepleri her geçen gün artmaktadır.

Tersten baskı yapılma özelliği olan baskılarımızda, malzeme dokunmaya duyarlı özellik taşıdığından, tersten baskı yapılırken ön yüzeyin zarar görmeden baskı yapılmasının sağlanması olmaktadır. Bu özellik sayesinde boyada solma ve kararma problemi yaşanmamış olmaktadır. Farklı boya çeşitlerini kullanarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik sağlanıp, makina, elektrik ve otomasyonlarda kullanım imkânları sağlanmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ışıklı tabela yüzeyleri içinde kullanılmaktadır. Serigrafi baskı tekniğinin bütün incelikleri için uygun baskılarla yapılan PVC Leksan Etiket, gelen müşteri taleplerini değerlendirmeye alırken, baskıların yapılabilirliği incelenerek sonuç için karar verilmektedir.

PVC Leksan Etiket olarak firmamızdan daha detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizin internet sitemizi inceleyip, ürünlerini bastırtmaları konusundaki düşüncelerini bizimle paylaşmalarınızı arzu etmekteyiz. Çalışmalarımız konusunda daha detaylı bilgilerin verileceği, müşteri temsilcimizin uygun alanlardaki uzman arkadaşlarımıza yönlendirmesi ile sağlanıp, yaptırtmayı düşündükleri iş kolu için yapılabilirliği konusunda aydınlatma sağlanabilmektedir. Pvc Leksan Etiket tecrübeli ve deneyimli personeli ile başarılı işlerde rakipleri arasında üstünlük sağlamış ve yaptığı ürünlerle adını duyurmuş bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Her başarısız ve uygunsuz bulunan iş kalite standartları altında sayıldığından tekrar baskı yapılarak, garanti memnuniyet bilinci ile çalışılmaktadır. Yerli yabancı birçok firma ile çalışma sağlanabildiğinden, baskılarımızda yabancı ülkelerin iş talepleri de itina ile değerlendirilip firmamızın imkânlarına elverişli işler itina ile yapılabilir özelliği taşımaktadır. Var olan baskı örneklerinin müşteri ile paylaşılıp fikir birliğine varılması, yeni taleplere öncülük eden baskılardandır.

PVC Leksan Etiket, müşterilerine ödemeler konusunda inisiyatifli davranan firmalardandır. Öncelikle kaliteli baskı imkânlarının beğenilip sipariş durumuna göre anlaşma yapıldığından, uzun süreli çalışmaya ve iş birlikteliğine önem verilmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusundaki baskılar, gününde teslim edilebilir düzen ve programla yapılmaktadır. Gecikme yaşanmaması adına esnek çalışma saatleri uygulanarak, teslim edilmesi için anlaşılan zaman dilimine uyulmaktadır.

Firmamız kalitesini ve hizmetlerini hızla gelişen teknolojinin imkânları ile yenileyerek, daha kaliteli üretim için çalışmaktadır. Birçok firma tarafından örnek alınmamız ve başarımızı taklit etmeye çalışmaları, üstün ve başarılı işler yaptığımızın göstergesi olduğundan, kalitemizden ödün vermeyerek memnuniyetlerimizi arttırma bilinci taşımaktayız.

 

 Yukarı Çık