• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net

PVC Çıkartma Etiket

PVC Çıkartma Etiket

Pvc Çıkartma Etiket

 

Her Alanda Kullanılabilir Pvc Çıkartma Etiket

Kuru çıkartmaların beyaz, şeffaf veya farklı renk seçenekleri mevcuttur. Kuru çıkartmalara (sticker ) denildiğinden, kolay kesim avantajlarını akla getiren özellik olmaktadır. Bu özellik daha fazla hızlı ve ekonomik üretimin yapılmasını sağlamaktadır.

 PVC Çıkartma Etiket, firmamız tarafından birçok alanda kullanılabilir özelliği ile iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda hassas ve özentili davranan firmaların üretim alanlarında, olası risk taşıyan bölgelerde, uyarı ve önlem amacı taşıyan her alanda kullanılabilir özellik taşımaktadır. Yapışkan yüzey içinde hava kalmayıp, ıslak olmayan yüzeye yedirilerek ve sıkı tabir edilen bir baskı ile uygulandığında, özelliği bozulmadan canlı ve parlak renkleri ile yıllarca kullanım imkânı sağlamaktadır. PVC Çıkartma Etiket, baskı yolu ile yazılmış yazıların, işaretlerin ve logoların kullanım alanlarında her türlü tahribata karşı dayanıklılığını ve bozulmadan kullanılmasını amaçlamaktadır.

 Firmamızın üretimleri sayesinde ısı, soğuk, rüzgâr gibi etkilere karşı dayanıklılık göstermesi, yapıştırıldığı yüzeyde uzun süre özelliğini muhafaza etmesi, kaliteli malzeme kullanılması ile sağlanmaktadır. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yapılan baskılarda, yapışkan özellikler, stickerdan çıkartılarak farklı ve ilgili alanlara yapıştırılıp bilgilendirme özelliği taşımaktadır. Yurdumuzda ve dünyada birçok alanda kullanılan PVC Çıkartma Etiket, AVM, spor salonları, üretim sahaları, depo ve spor salonlarında sıkça karşılaşılan baskılardandır. Kullanım amacı taşıyan özellikleri kimi zaman uyarı, kimi zaman bilgilendirme, kimi zaman da yasaklar olduğundan, farklı renk ve boyutta olmaktadır.

Her rengin farklı bir anlamı ve uyarı derecesi olduğundan, PVC Çıkartma Etiket, bu uygulamaya uyarak, aynı renk tonunu ve yazı tipinin sürekli kullanılmasını sağlayan firmalardan olmuştur. Firmamızın rakipleri içinde farkını, sağlam ve kaliteli hizmet anlayışı ile üst seviyelere çıkarmış olması, daha fazla iş gücü ve sürekli yoğun çalışmayı gerektirmektedir. Konusunda deneyimli ve başarılı personel ile çalışması, müşterilere memnuniyeti garanti edecek hizmetlerin doğmasını sağlamaktadır.

Kaliteye verilen önem PVC Çıkartma Etiketin, baskısından, müşteriye hazır hale gelişine kadar farklı aşamaları ile ele alınmasından geçmektedir. Baskıdaki renk canlılığı, çıkartma etiket özelliğinden dolayı, yapışkanlığı ve kâğıt kalitesi her zaman öncelikli dikkat edilen konulardandır. Titizlikle yapılan işlemlerde, firmamızın standartlarına uygun bulunmayan üretimler, hemen iptal edilerek müşterinin sipariş gününe kadar yeniden baskı uygulanarak değiştirilmektedir.

Alınan siparişlerin gününde teslimatı için yoğun çaba harcayan ve bunu kendilerine ilke edinen firma anlayışımızda, öncelik her zaman için müşteri memnuniyeti olduğundan, yapılan işlerdeki mükemmelliğe önem verilmektedir. Uluslararası anlam ve bilgi içeriklerinin üretimi, tüm firmalarla aynı standartlarda tutulup, fark yaratmadan ve daha üstün kalitedeki baskılarla yapılmaktadır.

 Çıkartma etiket, her alanda ihtiyaç duyulabilen bazen basit gibi görünen alanlarda dahi kullanım zorunluluğu gerektiren ihtiyaçlardan olabilmektedir. Farkında olmadan evlerdeki gerekliliği, işyerlerindeki kullanım için veya zorunlu gereklilikler, uyarı amacı taşıyan yasal gereklilikler, örneklemelere sebep olabilmektedir. Bazı alanlarda kullanım zorunluluğu taşıması, uyarıcı ve bilgilendirici anlamlar taşıması, hayati tehlikelerin önüne geçmeyi insanları bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

 

Her yıl binlerce insanın iş kazaları veya yetersiz uyarılar sebebi ile hayatını kaybetmesi, firmaların daha fazla PVC Çıkartma Etiket kullanma gereksinimi duymalarına sebep olmaktadır. Kendi güvenlik tedbirlerini yasal makamlara sunarken, olası ciddi kazalardaki kusurlara karşı bir nevi önlem alma amacı taşıyan etiketler, kişilerin kendi güvenliklerinde aynı hassasiyeti taşımaması sonucu olumsuzluğun yaşandığını ortaya koymaktadır. İnsan sağlığı ve güvenliği riske edilmeyecek kadar değerli ve önemlidir.

 

Bu fikir ve bilinçle hareket eden firmaların düzenli olarak çalışanlarına eğitim vererek, yazılı ve görsel çıkartmaları dikkat çekici alanlara yapıştırarak, daha dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundukları kendi firma adına ve çalışanların kendi sağlığına zarar vermeden sağlıklı bir ortamda çalışmaları amaçlanmaktadır.

 Yukarı Çık