• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net

Metal Etiket

Metal Etiket

Metal etiketler günümüzde sıklıkla karşımıza çıkmakta ve pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Metal etiketlerin kalıcı bir yapıya sahip olması ve hem ısıya hem de suya karşı dayanıklı olması uzun yıllar kullanımını sağlarken hem etkili bir reklam aracı olmakta hem de markanızı kaliteli bir görsel ile en iyi şekilde temsil etmektedir. Metal etiketler talep ve isteklere bağlı olarak farklı şekil ve boyutlarda üretilebildiği gibi kalınlıkları da yine talep doğrultusunda özel olarak ayarlanabilmektedir. Metal etiketler yapışkanlı ve vidalı olmak üzere farklı şekillerde üretilmekte ve istenilen her türlü ürün üzerine kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Metal etiketlerin üzerine lazer ışınları ile her türlü logo, resim ve yazı baskısı kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Özel kesim seçeneği ile de görsel olarak farklı şekillerde üretimi sağlanabilmektedir.

Metal Etiket Fiyatları

Metal etiket fiyatları üretilen etiketin şekline, kesimine, boyutuna, kalınlığına, üretim adedine ve kullanılan malzemeye göre değişim gösterebilmektedir. Metal etiketlerde belirli bir basım adedi bulunmamakta ve istenilen adede göre üretimi sağlanabilmektedir. Firmadan firmaya değişim göstermekte olan metal etiket fiyatlarında toplu üretimlerde genel olarak fiyat çok daha uygun olabilmektedir. Bursa metal etiket alanında uzman personel kadrosu ile her zaman kaliteyi en uygun fiyat ile müşterilerine sunarak her zaman daima müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Metal Etiketlerin Avantajları

Metal etiketler pek çok avantaj sağlamaktadır. Metal etiketler her türlü hava koşuluna dayanıklı olduğundan ve uzun süre kalıcı olduğundan daha verimli bir şekilde kullanılmakta ve maliyeti büyük oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra görsel olarak daha gösterişli ve kaliteli olan metal etiketler firmanın markasını en iyi şekilde temsil ederek firmanın imajını müşterilerine karşı kaliteli bir şekilde yansıtmaktadır. Metal etiketler üzerine firmanın logosunun yanı sıra ürün tarihi, sıra no ve daha pek çok bilgi ilave edilebilmekte ve lazer ışınları ile kazınarak üretildiğinden dolayı hızlı bir şekilde üretimi sağlanabilmektedir. Siz de metal etiketler hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve metal etiketlerin özellikleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.Yukarı Çık