• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net

Metal Barkod

Metal Barkod

Metal Barkot Sistemleri

Zamanın gerisinde kalmamak ve yeniliklerin takipçisi olmak için kendini geliştiren işletmelerin geniş bir çevre oluşturması ve prestijli olmasının altında yatan bir takım nedenler vardır. Bu nedenler arasında metal barkod sistemleri de bulunmaktadır. Teknolojiye ve düzene önem veren firmalar için en ideal metal barkod ve çalışma sistemlerimizi web sitemiz aracılığı ile kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Bu amaçla kurulan ve her geçen gün ürünlerine yenileri ekleyerek sizlere sunan bursa metal barkod sistemlerinin geniş hizmet zincirinden sizler de faydalanabilirsiniz. Metal barkot sistemleri dijital bilgi işlem özelliği ile sanal bir hafızaya sahiptir. Bu yönüyle kağıt ve ya kalemle yapılabilecek bir çok şeyi daha sistematik ve hızlı bir şekilde kendi başına yapar. Sanal bir yazar kasa gibi çalışan, rezervasyon, masa sunumları ve işlem göstergelerinin netliği hızlı ve doğru karar verebilmeniz açısından son derece önemlidir.

 

 Barkot Sistemlerinin Yaygın Kullanım Alanları

Metal barkod sistemleri müşterilerine vakitli sunum yapan yiyecek ve içecek sektörleri tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Diyelim ki restaurant sahibisiniz ve müşterileriniz için, işletmenizi her bakımdan en iyi şekilde hazırlamak istiyorsanız. Özellikle üç temel öğünde müşterilerin yoğunlaşması ile oluşabilecek karışıklıkları önceden hesap edebilmenizi sağlayan bursa metal barkod cihazlarında dokunmatik tuş özelliği ile de daha hızlı işlem yapabilmektedir. Barkot sistemlerinde sıklıkla kullanılan bir diğer ürün ise el terminalleridir. Bu cihazlar portatif ve ufak yapılı özelliği daha geniş alanda hareket kolaylığı sağlayarak işlem yapabilme olanağı vermektedir. Metal barkot okuma teknolojisin yazar kasar ile birleştirerek işletmelere büyük kolaylıklar sağlayan sistemlerimiz sayesinde hesaplama hataları tarihe karışıyor. Böylelikle müşterilerinize sizin ne vardı? Gibi gereksiz sorulara gerek kalmadan pratik ve şık bir şekilde hesap fişi çıkartabiliyorsunuz.

 

Hassas Teraziler ve Pratik Hizmetler

Özellikle alışveriş merkezlerinin ödeme reyonlarda gördüğümüz dijital terazi sistemleri doğru gramaj ve otomatik hesaplama tekniği sayesinde metal barkod okuma sistemleri ile entegre çalışmaktadır. Bu da sebze ve meyve ya da dökme satılan gıda ürünlerini satıl alacak müşterilerin tartı reyonunda ayrı, hesaplamada reyonunda ayrı sırada bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırarak, daha nitelikli hizmet verme avantajı sağlar. Kredi kartı ve banka kartı ile yapılan işlemlerde kullanılan metal yazıcı barkot sistemleri aynı anda yüzlerce kalemi ürün sıralaması ve fiyat bilgilerine göre alt alta sıralayarak toplayabilme özelliğine sahiptir.

 

Sistemlerimizde Online Alışveriş ve Kolaylıklar

Saydığımız tüm bu sistemlerin bursa metal barkod olarak satış, sipariş ve teslimat sonrası tüm aşamalarında müşterilerimize garanti taahhüt ediyoruz. Cihazların sizler ulaştırılması, kurulması ve yedek parça tedariki sonrası bakımında da yetkili servisimizden hizmet alabilirsiniz. Firmalarımıza özel yaptığımız kampanyalarımız değerlendirerek borkot sistemlerini paket servisi halinde indirimli fiyatlarla atın alabilirsiniz. Sizler için tasarladığımız ürünlerimizin en belirgin özelliklerinden biri de kolay kurulum ve çoklu kullanım özelliğinin olmasıdır. Diğer taraftan kolay kullanım özelliği sayesinde, sistem yönlendirmelerini takip ederek tüm ürünlerimize kolayca adapte olabilirsiniz. Tüm ürünlerimizin kapsamlı bir şekilde özelliklerini, fiyat bilgisi ve bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimize vakıf sayfamız sayesinde bursa metal barkod  sitesinden yedi gün yirmi dört saat Türkiye'nin her noktasına ürün siparişi talebinde bulunabilirsiniz.Yukarı Çık