Lazer Folyo Etiket

Lazer Folyo Etiket

LAZER FOLYO ETİKET

Yüksek Kalitede Lazer Baskı Ve Etiketleme Hizmetleri

Yenilikçi ve teknolojik konseptleri kullanarak lazer etiketleme hizmeti veren firmamız, müşterilerine kalıcı ürünler sunmak ve yeni standartlar oluşturmak konusundaki çalışmalarına devam etmektedir. Kalite politikamız, bursa lazer folyo etiket makinelerimizin yüksek güvenirliğini garanti eder. Lazer gravür ve lazer markalama işlemlerimiz ile uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Çok sert alaşımlardan oluşan metaller ile alüminyum gibi yumuşak metaller lazer etiketleme ile işlenebilmektedir.

 

Yine lazer folyo etiket baskılarında okunaklı ve hızlı işaretle yapabiliyoruz. Bazı metallerde işaretlemek için metal tavlama kullanılmakta ve metalin yüze yapısına zarar vermeden işaretleme yapmak mümkün olabilmektedir. Üretilen birçok endüstriyel ürünlerin seri numaralarının izlenebilirliklerinin artırılması, logo ve isimlerinin yazılması işlemlerinde lazer etiketleme işlemi kullanılmaktadır. Birçok lazer folyo etiket baskılarında kaliteli ve düzgün işaretlemeler oluşturulabilmektedir.

Metal ürünlerin yanında plastik ürünler ve malzemeler de işaretlenebilmekte ve kazınabilmektedir. Fiber lazerler plastik ürünlerin işaretlemesinde uygundur. Ancak lazer folyo etiket baskılarında kullanılmamaktadır. Ticari plastik ürünlerin kalıcı, hızlı ve kaliteli bir şekilde satışa sunulmasında önemli bir işlev görmektedir. Lazer makinelerimizin sunduğu hızlı ve esnek çalışma süreleri ile bursa lazer folyo etiket işlerini ekonomik olarak işaretleme imkanına kavuşursunuz.


Saklama Kutularının Etiketlenmesi

Standart tasarımlardaki kutuların ve benzer ürünlerin işaretlenmesi ile kutu üretim tarihi, firma isim ve logosu veya kullanım koşulları gibi imgeler kutuların üzerine veya altlarına kazınmaktadır.

 

Silindirik Parçaların Etiketlenmesi

Bu tür ürünlerin işaretlenmesinde ürünler, makine tutucusuna ardışık olarak sıralanır ve sistemin otomatik olarak işlem yapması sağlanır. Seri numaraları ve ebatlar gibi notların kazındığı silindirik parçalarda büyük ölçekli işleri seri şekilde işaretleyebilmekteyiz. Baskı yazıları veya işaretleri lazer sistemine otomatik olarak yüklenir ve hemen baskı işlemine geçilebilmektedir. Çeşitli boyutlarda silindirik parça yazılımı yapılmaktadır.


Gövde Parçalarının Ürün Markalaması

Bu tür markalama işleminde parçanın numarası, sayısı veya ebadı gibi verileri önceden etiketleme makinesine yüklemekteyiz. Bir defa yüklediğimiz veri, belirtilen sayıda iş için geçerli olmakta ve her yeni üründe yeni bir seri numarası üretmektedir. Ürün baskı işlemi başladığında ürüne bir etiket basılır ve doğrudan yüzeyine uygulanır.


Sabit Kalitede Yüksek Hassasiyetli İşaretleme

Lazer işaretleme ve baskılarda yüksek hassasiyetli teknolojiye sahip makineler kullanmaktayız. En küçük noktalama işareti ile en küçük puntodaki yazılar dahi kolaylıkla okunabilmektedir. Diğer baskı türlerine nazaran lazer işaretleme her zaman yüksek kaliteli ürünler ortaya çıkarır. Lazer işaretleme ve markalama diğer etiket türlerine nazaran hızlı ve kaliteli iş üretmektedir. Üretime geçildiğinde yüksek verimlilik alınır ve maliyetleri en aza indirir. İşaretleme ve baskı yapılacak malzemenin boyutlarına göre lazerin işlem hızı da artmaktadır. Metal ürünler için özel bir gravür türü olan tavlama işaretleme işlemi gerçekleştirmekteyiz. Lazerdeki ışın ısısı malzeme yüzeyinin hemen altında işlem gerçekleştirerek yüzey bozulmalarının veya renk değiştirmelerinin önüne geçilmiş olur.


Dayanıklı ve Kalıcı Markalama

Lazer işaretleme veya aşındırmak yöntemiyle yaptığımız markalama işlemleri kalıcıdır. Aşınmaya, ısı ve asitli kimyasallara karşı dayanıklıdır. Ürünün malzemesine bağlı olarak bursa lazer folyo etiket işlerinde yüzeye zarar vermeden işaretleme yaparak, müşterilerimizin birçok ürünlerinde baskı yapma imkanına sahibiz. Lazer baskılar kalıcı ve dayanıklıdır. Baskı etiketlerimiz de birçok kimyasala karşı dirençli olup, yüzeylerinde herhangi bir bozulma ve dağılma görülmez.

 Yukarı Çık