Metal Etiket Fiyatları

Metal Etiket Fiyatları

Her türlü alüminyum üzerine kolay bir şekilde kazıma, serigrafi baskı ve lazer ışınları ile uygulanan metal etiketler üzerine uygulanan baskıyı uzun süre koruyabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle özellikle büyük çaplı işletmeler firma logolarında metal etiket uygulamalarını tercih ederek hem kaliteli bir reklam sergilemekte hem de logolarının daha uzun süre dayanıklı olmasını sağlayarak reklam aracının uzun süre kullanımını hedeflemektedir. Metal etiket fiyatları uygulanan baskı metodu ve metal etiketin özelliğine, büyüklüğüne ve kesim şekline göre değişim gösterebilmektedir. Metal etiket fiyatlarında etiket boyutu, etiket tasarımı ve etiket adedine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Metal Etiket Nasıl Yapılır?

Alüminyum üzerine uygulanan baskı olarak bilinen metal etiketler genel olarak pirinç levhalardan asit indirme etiket olarak da uygulanabilmektedir. Kabartmalı ve baskılı olarak uygulanabilen metal etiketler istenilen ölçülerde ve istenilen kalınlıkta özel olarak üretilebilmektedir. Her türlü sektöre uyum sağlamakta olan metal etiketler hem şık hem kaliteli hem de kalıcı bir baskı türü olduğundan en güzel ve en etkili reklam aracı olarak bilinmektedir. Metal etiketlerin model ve tasarımları tamamen kişinin talep ve beklentilerine göre gerçekleştirilmektedir. Metal etiket tasarımlarında firmanın hazırlamış olduğu şablonlardan seçim yapabilir ya da tamamen kendi tasarımınızı metal etiket üzerine yansıtabilirsiniz. Metal etiket fiyatları tasarım, etiket kalınlığı ve etiket büyüklüğüne göre değişim gösterebildiği gibi üretim yapan firmalara göre de değişim gösterebilmektedir. Kaliteli ve gösterişli bir reklam için metal etiket en doğru seçenektir.

Metal Etiketlerin Avantajı

Uzun süre dayanıklı olması ile bilinmekte olan metal etiketler firmaların marka ve logosunu en iyi şekilde yansıtmakta ve hem kaliteli hem de hoş bir görünüm sunmaktadır. Metal etiketler ürünlerin kimlik, seri no ve üretim tarihi gibi tüm detaylı bilgileri kapsamaktadır. Metal etiketler her türlü hava koşuluna dayanıklıdır ve ürünlerde yer alan logo, resim ya da yazı asla bozulmaz. Yapışkanlı ve vidalı olarak üretilebilen metal etiketlerde uygulanacak olan ürünün modeline göre etiketi ister ürün üzerine yapışkan ile yapıştırabilir isterseniz de vidalama yöntemi ile yerleştirebilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık