• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net
Alüminyum Etiket ile kolaylıklar

Alüminyum Etiket ile kolaylıklar

Alüminyum Etiket

Alüminyum etiketler sadece dayanıklılık ve makine hakkında bilgi vermek için kullanılmaz. Alüminyum etiketler özenli bir tasarım ile hazırlanır. Çünkü makinelerin üzerinde yer alarak ürün estetiğini etkiler. Birden fazla grafik çalışması yaparak müşterilerimizin beğendiği çalışmaları metale aktarmaktayız. Alüminyum etiketler dış çevrenin etkilerine karşı dayanıklıdır. Firmalara uzun süre reklam yapma avantajı sağlamaktadır. Firmaların adresleri, malın tanıtımı, seri no, üretim yılı gibi bilgiler alüminyum etiketler üzerinde yer alır. Geniş bir kullanım alanına sahip alüminyum etiket ile kolaylıklar artmaktadır. 
    


Ürettiğimiz alüminyum etiketler güneş ışını, tuz püskürtme, yüksek sıcaklıklar, temizlik ürünleri ve diğer aşındırıcılara karşı dayanıklıdır. Mülkiyet oluşturmak için kullanılan alüminyum etiketler bu şekilde size daha fazla kullanım ömrü sunar. Alüminyum etiketlerimiz havacılık, medikal, askeriye, Telekom ve üretim gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bilgisayar donanımları üzerinde sık sık alüminyum etiket kullanılır. Etiketler bağlı olunan ekipmanlar ile ilgili bilgi verir. Etiketler her renk ve şekilde basılabilmektedir. Şirketinizin logosunu hayal gücünüze göre alüminyum etiketlere basabilirsiniz.
 

 Bir nevi kimlik kartı olan etiketler paslanmaz, korozyona uğramaz ve dayanıklıdır. Otomotiv, beyaz eşya, mobilya gibi sektörlerde şıklık ve estetik açısından sıkça tercih edilmektedir. Reklam ve tanıtımınız uzun süre sürdürebileceğiniz alüminyum etiketleri isteğinize göre hazırlıyoruz ve kullanımınıza sunuyoruz. Uzun yıllardır bu konuda hizmet veren firmamız her türlü etiketin imalatını başarılı bir şekilde yapmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda adet ve ebatlarına göre ürünleriniz hizmetinize sunulmaktadır. 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık