• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net
Lazer Markalama Fiyatları

Lazer Markalama Fiyatları

Metal ve plastik fark etmeksizin her türlü yüzeye kalıcı lazer baskısı yaptırmak isterseniz lazer markalama işlemlerine göz atabilirsiniz. Lazer markalama işlemleri ile dilediğiniz yüzeye kalıcı lazer baskısı yaptırabilir, numaralandırma, logo baskı ve desen gibi pek çok ince detayı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Lazer markalama fiyatları markalama işlemi yapılacak olan ürüne, ürün adedine, markalama işlemine ve yapılacak olan baskının türüne göre değişim gösterebilmektedir. İnternet sitesi üzerinden lazer markalama hizmeti sunan firmamız hakkında bilgi alabilir, markalama detaylarını inceleyebilir ve uygun fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteyi uygun fiyata bulabileceğiniz en doğru adres olan lazer markalama firmamız lazer ışınlarını kullanarak markalama yaptırmak istediğiniz ürünün üzerine kalıcı lazer baskı uygulaması gerçekleştirebilmektedir.

Lazer Markalama İşlemleri

Lazer markalama işlemleri ile her türlü yüzeye kolay bir şekilde lazer ışınları kullanılarak baskı uygulaması yapılabilmektedir. Lazer markalama işlemleri genel olarak büyük çaplı firmalarda logo baskısı, barkodlama ve kodlama gibi işlemlerde sıklıkla tercih edilmektedir.  Lazer markalama özellikle son dönemlerde büyük ilgi görmektedir. Lazer markalama işlemleri hem kalıcı olması hem de hızlı ve kaliteli bir şekilde uygulanıyor olması ile pek çok firma tarafından tercih edilmektedir. Lazer markalama işlemleri en hızlı markalama işlemleri arasında yer almaktadır. Lazer markalama işlemlerinde kullanılmakta olan makineler markalama yapılacak olan ürünün büyüklüğüne, yapısına ve çeşidine göre değişim gösterebilmektedir.

Lazer Markalama Nasıl Yapılır?

Lazer markalama işlemleri lazer ışınları ile gerçekleştirilmektedir. Lazer ışını ile markalama yapılacak olan ürün üzerine işaretleme kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.  Kazıma, koyulaştırma, markalama ve daha pek çok işlevde kullanılmakta olan lazer ışınları malzeme kalitesine bağlı olarak değişim gösterebilmektedir. Metaller, plastikler, boyalar, laminantlar, folyolar ve ambalajlar lazer markalama işlemi ile kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde markalanabilmektedir. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli markalama hizmeti için firmamızla iletişime geçerek size uygun markalama ürünlere göz atabilirsiniz. Markalama işlemlerinde malzemeye bağlı olarak farklı lazer tiplerini uygulanabilmekte bu da markalama işlemlerinde renk değişimine neden olabilmektedir.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık