Fason Lazer Markalama

Fason Lazer Markalama

Günümüzde lazer markalama işlemi pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve ön planda tutulmaktadır. Ürünlerin üzerine lazer baskı işlemi uygulayarak promosyon ürünler ile firma tanıtımı yapmak isteyen pek çok işletme lazer markalama seçeneklerini tercih etmektedir. Metal, plastik ve pek çok alana kolay bir şekilde uygulanabilen fason lazer markalama pahalı makine yatırımından firmaları kurtarmakta ve işlemlerin hem daha kolay hem de daha hızlı ilerlemesine büyük oranda katkı sağlamaktadır. Fason lazer markalama hizmeti ile istediğiniz ürün üzerine lazer markalama işlemi yaptırabilir, lazer oyma ve lazer baskı işlemlerini hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fason Markalama Hangi İşlemlerde Uygulanır?

Fason lazer markalama işlemi ile metal ve plastik ürünlere kolay bir şekilde lazer işlemi uygulanabilmektedir. Tüm metallerde hem kesim hem de markalama işlevi sunan fason lazer markalama ile 300x300 mm genişliğe kadar markalama işlemi yapılabilmektedir. Güçlü lazer ışını sayesinde hem kolay hem de hızlı bir şekilde kazıma işlemi yapan lazer markalama ile ince işçiliklere ve keskin detaylara da kolay bir şekilde detay eklenebilmektedir. Barkod, seri no ve daha pek çok markalama işlemi fason lazer markalama ile çok daha pratik olmaya başladı.

Lazer Markalama Makineleri

Fason olarak hizmet sunmakta olan pek çok lazer markalama makinesi bulunmaktadır. Lazer markalama makinelerinde yapılan işleve göre makinenin kalite ve fiyatında değişim gözlemlenebilmektedir. Lazer markalama makineleri ile plastik ve metal yüzeyler üzerine lazer baskı işlemi kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Tüm metallerde rahat bir şekilde markalama işlemi yapmayı kolaylaştıran fason lazer markalama işlemleri lazer baskı, kesim, kazıma ve daha pek çok işlevde kullanılabilmektedir. Lazer markalama işlemlerinde kullanılan makineler hızına, işlevine ve büyüklüğüne göre değişim gösterebilmektedir. Lazer markalama makineleri lazer baskı ve markalama işlemlerinde işlerin daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde işleyiş gösterebilmesi adına büyük önem taşımaktadır. Fason lazer markalama işlemleri için internet sitesi üzerinden size uygun teklifleri inceleyebilir ve fason markalama hizmeti almak için kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık