• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net
Lazer Markalama Yapan Firmalar

Lazer Markalama Yapan Firmalar

Lazer markalama günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. Metal ve plastik yüzeylere kolay bir şekilde uygulanabilen markalama işleminde lazer ışınları kullanılarak istenilen yüzey üzerine kolay bir şekilde uygulama yapılabilmektedir. Lazer markalama işlemi uygulanan yüzeyde kalıcı olarak durabilmekte ve asla silinme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Lazer markalama yapan firmalara internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde erişim sağlayarak firmaların sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilir ve markalama hakkında tüm detaylara ayrıntılı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Lazer markalama yapan firmalar ürünlerin üzerine lazer ışınları ile uygulama yapmakta ve logo, kesim, markalama ve kazıma gibi tüm işlemlerde hizmet vermektedir.

Lazer Markalama Uygulaması

Lazer markalama uygulaması bakır dahil tüm metal yüzeylere ve plastiklere kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Hem kalıcı bir uygulama olması hem de diğer işlemlere göre çok daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde uygulanabilir olması lazer markalama işleminin tercih edilmesinde büyük etken yaratmaktadır. Markalama sistemi ile ürünlerin üzerine sıralı bir şekilde tarih, saat ve numara gibi eklemeler ürünle hiçbir temas olmadan sadece lazer ışınları ile yapılabilmektedir. Hiçbir kimyasal kullanılmayan ve hiçbir atık maddeye yol açmayan lazer markalama işlemi yüksek okunurluk kalitesi ile de büyük ölçüde ön plana çıkmaktadır.

Lazer Markalamanın Avantajları

Lazer markalama hizmeti veren firmalar lazer markalama işlemlerinde hızlı uygulamanın yanı sıra daha pek çok avantaj sunmaktadır. Lazer markalamanın pek çok kişi tarafından tercih edilmesindeki en büyük etken kalıcı ve hızlı bir şekilde uygulanabilir özelliğe sahip olmasıdır. Bunun yanı sıra lazer markalama işlemi ile her türlü metal, plastik, cam ve ashap yüzeyler üzerine markalama uygulaması gerçekleştirilebilmektedir. Malzeme esnekliği ve yüksek hız ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan lazer markalama işlemi çok karmaşık markalamalarda dahi yüksek okunurluluk garantisi sunmaktadır. Lazer markalama yapan firmalar ürünler ve markalama ile ilgili tüm detayları sizinle paylaşmakta ve beklentilerinize uygun olan yöntemi size aktararak kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Yorumlar (0)



    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.



Yorum Yaz


guvenlik






Yukarı Çık