• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net
Bursa Metal Etiket

Bursa Metal Etiket

Metal etiket; serigrafi baskı ile yüzeyin şekillendirilmesi sonucu metalin işlenmesi şeklinde yapılan bir etiket türüdür. Bursa metal etiket alanında uzman personel kadrosu ile pek çok firmanın tercihi olmakta ve hem kaliteli etiket üretimi hem de her türlü hizmeti sorunsuz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bursa metal etiket özel kesim ve düz kesim olmak üzere her türlü etiket üretimini gerçekleştirmektedir. Metal etiketler serigrafi baskı, kazıma ve lazer ışınları ile şekillendirilebilmekte ve etiket üzerine bu yöntemler ile dilediğiniz logo, resim ve yazı baskısı gerçekleştirebilirsiniz. Bursa metal etiket alanında uzman personel ekibi ile size her zaman en iyi hizmeti sunmaktadır.

Metal Etiket Uygulaması

Metal etiket uygulaması alüminyum, demir ve paslanmaz her türlü yüzeye kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Metal etiket baskılarında Bursa metal etiket firması istediğiniz renk, model ve şekilde metal etiket üretimi gerçekleştirebilmektedir. Delikli, deliksiz, özel kesim, düz kesim ve farklı renk seçenekleri ile her türlü metal etiket üretimi gerçekleştirmekte olan Bursa metal etiket markanızı uzun yıllar basılı bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır.

Metal Etiket Avantajları

Metal etiketler üzerine lazer ışınları ile uygulanmakta olan baskılar her türlü ortama dayanıklıdır ve asla silinme gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu nedenle kalıcı olması ve uzun yıllar dayanıklı olmasından kaynaklı metal etiketler çok daha avantajlıdır ve pek çok kişi tarafından özellikle de  reklam ürünü olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek ısı dayanımı, sert yüzey, dayanıklılık ve yüksek boya tutuculuğu özellikleri ile metal etiket pek çok avantaj sunmaktadır. Markanızı ve logonuzu uzun yıllar kalıcı tutmak ve etiketlerinizi uzun süre kullanmak istiyorsanız metal etiket uygulaması tam size göre. Bursa metal etiket ile uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet anlayışını bir arada bulabilir, kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile yakından tanışabilirsiniz. Metal etiket modelleri, özel kesim seçenekleri, etiket renkleri ve daha pek çok detay için firmamız ile iletişime geçerek size uygun fiyat tekliflerinden kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık