• 0224 364 68 80
  • info@yildizserigrafi.net
Yapışkanlı Metal Etiket

Yapışkanlı Metal Etiket

Hem uzun süre dayanıklı olması hem de şık ve kaliteli bir görünüm sergilemesi ile pek çok firmanın tercihi haline gelen metal etiketler her türlü ürün yüzeyine kolay bir şekilde uygulanabilmektedir. Yapışkanlı metal etiket tasarımları ile firmanızın logosunu, markasını ve daha pek çok tasarımı ürünlerinizin üzerine kolay bir şekilde yapıştırarak uygulamanız mümkündür. Yapışkanlı metal etiketler özel ölçülerde tasarlanabileceği gibi müşterinin talebi doğrultusunda farklı kalınlıklarda ve renklendirmelerde de üretime sunulabilmektedir. Kullanım alanına göre kalınlık ve ebatında değişim yapılabilen metal etiketlerde fiyatlar genel olarak etiketin büyüklüğü, kalınlığı, tasarımı ve adet sayısına göre değişim gösterebilmektedir.

Yapışkanlı Metal Etiketlerin Özellikleri

Metal etiketler markanızın logosunu uzun bir süre kalıcı olarak taşıyabileceği gibi aynı zamanda istenen yüzeye çift taraflı bant yardımı ile kolay ve hızlı bir şekilde yapıştırılabilmektedir. Metal etiketlerde belirli bir üretim adeti bulunmamaktadır. Talebiniz doğrultusunda istediğiniz adet kadar yapışkanlı metal etiket yaptırabilirsiniz. Metal etiketler özel ebatlarda kesilerek hazırlanabilmektedir. Metal etiketlerde yapılan özel kesim, özel tasarım ve özel boyutlar fiyat üzerinde hesaplama yapılırken etki göstermektedir. Isıya dayanıklı olarak üretilmekte olan yapışkanlı metal etiketler uzun süre hatta yıllarca yapıştırılmış olduğu ürün üzerinde sorunsuz bir şekilde durabilmektedir. Metal etiket üzerinde yer almakta olan boyalar her türlü ortama ve suya karşı dayanıklı olarak üretilmekte ve asla akma gibi bir durum olmamaktadır.

Yapışkanlı Metal Etiketlerin Kullanım Alanları

Yapışkanlı metal etiketlerin kullanım alanı oldukça fazladır. Her türlü sektörde talep edilebilen ve kullanım kolaylığı sağlayan yapışkanlı metal etiketler genel olarak büyük firmalar tarafından kaliteli ve dayanıklı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Yapışkanlı metal etiketler herhangi bir kimyasal ürün içermemektedir ve insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Yapışkanlı metal etiketlerin kullanım alanı her neresi olursa olsun her türlü hava koşuluna ve her türlü ortama dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretime sunulmakta olan yapışkanlı metal etiketler talep doğrultusunda vidalama yöntemi ile de istenilen ürün üzerine kolay bir şekilde uygulanabilmekte ve yine ürün üzerinden kolay bir şekilde çıkartılabilmektedir.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik


Yukarı Çık